Vlašić i društvo izbacili su City

Nikola Vlašić igrao je do 62. minute za West Ham koji je na penale (5-3) izbacio Manchester City u četvrtom kolu Carabao Cupa. Nakon prvih 90 minuta nije bilo golova

Nogometaši West Ham Uniteda izborili su plasman u četvrtfinale engleskog nogometnog Liga kupa nakon što su boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedili Manchester City 5-3.

Dvoboj "Čekićara" i "Građana" završio je bez golova, premda su gosti veći dio susreta dominirali.

City je imao 65 posto posjeda lopte, 25 udaraca, devet kornera, međutim nije uspio probiti Alphonsea Areolu. Nikola Vlašić je u pobjedničkom sastavu igrao do 62. minute.

Prilikom izvođenja jedanaesteraca svih pet igrača West Hama je bilo precizno (Noble, Bowen, Dawson, Cresswell, Benrahma), dok su kod Citya zabili Cancelo, Jesus i Grealish, a Foden je promašio gol.

Dalje ide i Liverpool koji je sa 2-0 porazio Preston, a golove su zabili Minamino (62) i Origi (84).

Tottenham je golom Moure u 68. minuti pobijedio Burnley a 1-0.

Plasman u četvrtfinale izborili su i Leicester City, Brentford, Arsenal, Chelsea i Sunderland.