Zrinjski uvjerljivo slavio protiv Veleža u mostarskom derbiju

Ova utakmica trebala se igrati u 3. kolu BiH Premier Lige, ali je odgođena zbog europskih obaveza koje je imao Zrinjski. Plemići" su sada na drugom mjestu

Zrinjski iz Mostara uvjerljivo je u lagano slavio protiv Veleža u gradskom derbiju. Zrinjski je ovom pobjedom skočio na drugo mjesto iza Borca iz Banja Luke, dok je Velež ostao na petom mjestu.

POGLEDAJTE VIDEO Žestoko startao na Danca pa ga prozvao: Volio bih te vidjeti prije 15 godina, ti si sramota!

Mostarski derbi bio je zaostala utakmica 3. kola koja je bila odgođena zbog europskih obaveza Zrinjskog. Nije dugo trebalo da Zrinjski uspostavio dominaciju i pokaže da je bolja momčad. Već u sedmoj minuti Mario Ćuze je zabio nakon ubačaja Tomislava Kiša za 1-0.

Slobodan Jakovljević je u 36. minuti majstorski zabio iz slobodnog udarca,a konačnih 3-0 Zrinjski je postavio već u prvom poluvremenu. U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena ponovno je zabio Jakovljević nakon ubačaja iz kornera.

KRITIČNA POZICIJA Napokon dobra vijest za Dalića, važan adut potvrdio: Počeo sam trenirati, brzo ću biti s momčadi

U sljedećem kolu Zrinjski će u goste Borcu, a Velež na Tušanj kod Tuzla Cityja.