Zubac odigrao dobru utakmicu u pobjedi, Šariću opet 'mrvice'

Zubac je utakmicu završio s 14 koševa i devet skokova, a imao je i dvije asistencije uz čak četiri ukradene lopte i dvije blokade u tek 24 minute koje je proveo na parketu

Košarkaši Miami Heata pobijedili su Cleveland Cavalierse 107-104, a pobjedu je momčadi s Floride donio Terry Rozier koji je 15 sekundi do kraja utakmice pogodio tricu pri rezultatu od 102-102. Cavsi, koji su ovu utakmicu igrali na domaćem terenu u Rockter Mortgage Fieldhouse areni nisu mogli odgovoriti u sljedećem napadu.

Heat je tako odnio 38 pobjedu u sezoni i s 31 porazom zauzima sedmo mjesto istočne konferencije. Cavsi su na trećem mjestu s 43 pobjede i 26 poraza.

Dobra utakmica Zupca u pobjedi

Ivica Zubac odigrao je dobru utakmicu u pobjedi Los Angeles Clippersa 116-103 protiv Portland Trail Blazersa. Goste iz 'grada anđela' do pobjede je predvodio Paul George s 27 koševa, dok je Kawhi Leonard zabio 24 koševa. James Harden imao je 19 koševa uz 14 asistencija.

Hrvatski reprezentativac utakmicu je završio s 14 koševa i devet skokova, a imao je i dvije asistencije uz čak četiri ukradene lopte i dvije blokade u tek 24 minute na parketu. Zubac je bio i vrlo precizan sa sedam ubačaja iz devet udaraca.

Clippersi su četvrti u zapadnoj konferenciji s 43 pobjede i 25 poraza, a ova im je utakmica bila bitna jer su se im Pelicansi na petom mjestu približili na samo utakmicu zaostatka.

Dario Šarić odigrao je tek pet minuta u pobjedi Warriors 137-116.