Raspad sistema: Austria Keku nanijela najteži poraz u Rijeci!

Nogometaši Rijeke pretrpjeli su treći uzastopni poraz na domaćem terenu i peti u posljednjih sedam utakmica, ujedno i najteži na Rujevici. Austria Beč slavila je u Europskoj ligi 4-1

Komentari 280

• FREEDOM 03.11.2017.

... nije loše počelo .. Austrija stiskala.. zabila gol .. Rijeka nakon poluvremena pritiskom izjednačila .. u manje od minute - novo vodstvo .. voda u ušima .. otvaranje i samim time - puno prostora u zadnjoj liniji .. napadači beskrvni , igrački kadar ne prati ambicije kluba za EL ... krajnji rezultat - uvjerljivi poraz .. No, unatoč svemu - izvedbe Rijeke do sada su najbolje što smo od nekog hrvatskog prvoligaša vidjeli na međunarodnom planu u zadnjih 10+ godina ...

• IVI 444 03.11.2017.

Duja u glavu 7 koeficijent

• dinamovac67 03.11.2017.

Kao da gledam dinamo. Odigrali odlicnu sezonu,bili prvaci,rasprodali sve najbolje i doveli neadekvatne zamjene,u kvalifikacijama bili blizu LP,falilo je samo ono nesto da se igra LP i onda u europa ligi odigraju jednu dobru utakmicu za nekakvu nadu da ce se ovu godinu gledat proljece u europi i onda do kraja lige smjesni rezultati i zadnje mjesto u skupini. Pa sta ni jedna uprava ne shvaca da se za rezultat mora sampionska momcad ostavit na okupu bar do zime!!