Na Mortal Kombat turniru u Zagrebu osvojite PlayStation 4

Kroz kvalifikacije 30. svibnja i 6. lipnja igrači će se boriti za plasman u finale 13. lipnja, na kojem će pobjednik osvojiti PlayStation 4 konzolu.

Tijekom sljedeće tri subote u zagrebačkom trgovačkom centru City Center one East distributer Videotop će organizirati veliki turnir u igri Mortal Kombat X u suradnji s Udrugom virtualnih igara. Najbolji igrač na turniru osvojit će PlayStation 4.

Sudjelovanje je potpuno besplatno i otvoreno za sve, a natjecanje će biti podijeljeno u dvije etape. Kroz kvalifikacije 30. svibnja i 6. lipnja igrači će se boriti za plasman u finale 13. lipnja. Uz PS4 konzolu i majicu koju će osvojiti pobjednik, drugoplasirani igrač osvaja kolekcionarsko izdanje igre Mortal Kombat X, dok će trećeplasirani dobiti Mortal Kombat X za PS4.

Mortal Kombat X je trenutno dostupan za platforme PC, PlayStation 4 i Xbox One, a od 6. lipnja i za PlayStation 3 te Xbox 360.