TV Program
PLUS+
TV Program
News
Show
Sport
Life&style
Sci/Tech
Viral
Video
PLUS+
TV program
News
Show
Sport
Life&style
Sci/Tech
Video
TV Program TV1000-NationalGeogrphic-HBO-HBO2
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
Ponedjeljak
Utorak
Pickbox TV
TV1000
National Geographic
HBO
HBO2
HTV1
HTV2
RTL
NOVA TV
HTV3
HTV 4
RTL2
Star Movies
Z1
MrežaZG
CMC
Diva
Cinestar TV 1
History Channel
Cinemax
Cinemax 2
Cinestar TV 2
Eurochannel
RTL Kockica
HBO3
Star Life
Discovery Channel
Star Crime
Viasat History
00:10
Budan
12
film
triler
kriminalistički
01:50
Tanka linija smrti
12
film
triler
sf
04:10
Čimpanze u svemiru
12
film
komedija
animirani
avantura
06:45
Šumska družina
12
film
komedija
obiteljski
08:20
Tajni život Waltera Mittyja
12
film
komedija
drama
avantura
10:15
Važno je zvati se Ernest
12
film
komedija
drama
romantika
12:05
Pijani učitelj 2
12
nema
14:00
Društvena mreža
12
film
drama
16:25
Hvala ti za ljubav
12
film
drama
romantika
18:45
Klopka
12
film
komedija
triler
kriminalistički
21:00
Žena kojoj sam čitao
12
film
drama
romantika
23:35
Kralj pornića
12
film
drama
00:45
Najveća svjetska putovanja vlakom: Pogled iz zraka
zabava
01:35
Japan: Između tla i neba
dokumentarni
02:15
Dešifriranje opasnosti
dokumentarni
02:40
Norveška cestovna služba
dokumentarni
reality show
03:25
Kako u svemu pobijediti
dokumentarni
03:50
Znanost glupog
dokumentarni
04:10
Norveška cestovna služba
dokumentarni
reality show
04:55
Kako u svemu pobijediti
dokumentarni
05:15
Znanost glupog
dokumentarni
05:35
Ulični genij
dokumentarni
reality show
06:00
Načinjeno za jedan dan
dokumentarni
reality show
06:25
Znanost glupog
dokumentarni
06:45
Znanost glupog
dokumentarni
07:05
Pobuna strojeva
dokumentarni
08:00
Pobuna strojeva
dokumentarni
08:50
Remiks desetljeća
dokumentarni
09:05
Drugi svjetski rat: Pogled iz zraka
serija
10:00
Istrage zrakoplovnih nesreća: Posebni izvještaj
dokumentarni
10:45
Zona gradnje
dokumentarni
11:05
Najteži popravci
dokumentarni
12:00
WW2: Pakao pod morem
dokumentarni
13:00
Istrage zrakoplovnih nesreća
dokumentarni
14:00
Zatočeni u inozemstvu
dokumentarni
14:50
Tvornica hrane: SAD
dokumentarni
15:10
Tvornica hrane
dokumentarni
15:35
Tvornica hrane
dokumentarni
16:00
Opaka tuna: Sjever protiv Juga
reality show
17:00
Otok bezakonja
dokumentarni
reality show
18:00
Ekstremni vremenski uvjeti
dokumentarni
19:05
Tvornica hrane
dokumentarni
19:30
Tvornica hrane
dokumentarni
20:00
Nevjerojatni strojevi iznutra
dokumentarni
21:00
Opaka tuna
dokumentarni
reality show
22:00
Istrage zrakoplovnih nesreća: Posebni izvještaj
dokumentarni
23:00
Narko ratovi 3: Lov na zmaja
dokumentarni
23:55
Zatočeni u inozemstvu
dokumentarni
01:20
Predodredište
15
film
triler
sf
03:00
Zmajeva kuća, ep. 6
18
serija
akcija
drama
avantura
fantastika
04:00
Živi za danas
12
film
komedija
drama
06:00
Dnevnici jedne dadilje
film
komedija
drama
romantika
07:45
Klaun
7
film
horror
drama
fantastika
08:10
Misija: Bijela kuća
15
film
akcija
triler
drama
10:20
Hobit: Neočekivano putovanje
12
film
avantura
fantastika
15:45
Elvis
15
film
drama
glazba
biografski
18:25
Roditeljske muke III, ep. 4
15
serija
komedija
18:55
Euforija II, ep. 6
18
serija
drama
20:00
Zmajeva kuća, ep. 6
18
serija
akcija
drama
avantura
fantastika
21:00
Sluškinjina priča V, ep. 2
18
serija
drama
sf
22:00
Resident Evil Početak: Raccoon City
18
film
akcija
horror
sf
23:50
Godzilla vs. Kong
12
film
akcija
triler
sf
00:50
Pregled proteklog tjedna s Johnom Oliverom IX, ep. 9
15
serija
komedija
01:30
Igrači IV, ep. 1
15
serija
komedija
drama
02:00
Igrači IV, ep. 2
15
serija
komedija
drama
02:30
Stanica brojeva
15
film
04:00
Istjerivači duhova: Naslijeđe
12
film
komedija
fantastika
06:00
Harry Potter i darovi smrti, 1. dio
12
film
akcija
avantura
fantastika
08:20
Harry Potter i darovi smrti, 2. dio
12
film
akcija
avantura
fantastika
10:30
Batwoman III, ep. 2
12
serija
akcija
kriminalistički
avantura
11:10
Mladi Sheldon V, ep. 9
12
serija
komedija
11:30
Mladi Sheldon V, ep. 10
12
serija
komedija
11:50
Teorija velikog praska VIII, ep. 9
12
serija
komedija
12:10
Teorija velikog praska VIII, ep. 10
12
serija
komedija
12:30
Istjerivači duhova: Naslijeđe
12
film
komedija
fantastika
14:30
Roswell: Novi Meksiko IV, ep. 2
12
serija
drama
romantika
sf
15:10
Most za Terabithiju
12
film
dječji
obiteljski
avantura
16:45
Čudesne zvijeri: Grindelwaldova zlodjela
12
film
obiteljski
avantura
fantastika
19:00
Čudesni Spider-Man 2
12
film
akcija
avantura
21:20
Svi sveci mafije
15
film
drama
kriminalistički
23:15
Parfem: Povijest jednog ubojice
15
film
triler
drama