Komentari 72

Liverpoolu remi kod Chelseaja i kraj nadanja za plasman u LP

1

Nogometaši Chelseaja i Liverpoola odigrali su neodlučeno (1-1) u 35. kolu Premier lige na Stamford Bridgeu. Bod će razveseliti United koji je praktički osigurao LP...

Liverpool je stigao na Stamford Bridge s tankim nadama da još može prestići Manchester United do kraja prvenstva i izboriti kvalifikacije za Ligu prvaka, no nakon remija s novim prvakom Chelseajem (1-1) takav rasplet tek je puka teorija.

"Crveni vragovi" bježe "redsima" šest bodova dva kola prije kraja, a pritom imaju i 14 golova bolju gol-razliku. I da žele, pitanje je mogu li Van Gaalovi izabranici upropastiti takvu prednost.

Chelsea je poveo već u petoj minuti utakmice. Cesc Fàbregas ubacio je iz kornera, a John Terry glavom na petercu zakucao loptu u mrežu za 1-0.

Liverpool je izjednačio golom svoga kapetana Stevena Gerrarda minutu prije kraja prvog dijela, nakon što je Henderson lijepo izveo skraćeni korner i omogućio Gerrardu da na drugoj stativi glavom postavi konačan rezultat.

Zanimljivije od same utakmice bilo je u njenom uvodu, kad su prvotimci Liverpoola napravili "špalir" i pljeskali novom prvaku Premiershipa. A tribine su pljeskale Stevenu Gerrardu pri izlasku iz igre u 79. minuti. Dejan Lovren igrao je svih 90 minuta za Liverpool.