Komentari 141

Mandžo zabio za Bayern, Pepu se neće svidjeti proslava gola...

5

Mandžukić je zabio Sao Paulu u Audi Cupu. Bayern je dobio 2-0 te prošao u finale. Mandžo kao da iz prkosa nije htio slaviti. Pogled mu je završavao negdje kod klupe

Protiv Borussije u Superkupu Guardiola ga je zamijenio u 75. minuti. Mandžo i Pep nisu se ni pogledali. Nijemci su odmah počeli pisati o "ledenom dobu" između hrvatskog napadača i novog trenera Bayerna.

Guardiola je u polufinalu Audi Cupa dao šansu hrvatskom reprezentativcu u drugom poluvremenu protiv Sao Paula. A ovaj mu je to uzvratio na pravi način. Mario Mandžukić zabio je za 1-0 na Allianz Areni.

Robben je ubacio s desne strane, a Mandžo je majstorski reagirao. Nakon gola kao da iz prkosa nije htio pretjerano slaviti. Pogled mu je završavao tamo negdje kod Bayernove klupe. Teško da će se ova "proslava" gola svidjeti Guardioli...

OVDJE pogledajte kako je naš napadač reagirao nakon gola za 1-0.

Bayern je u polufinalu pobijedio Sao Paulo 2-0. Drugi je gol zabio Weiser u 87. minuti utakmice. Bavarci će u finalu igrati protiv Manchester Cityja koji je u ranijem polufinalu torpedirao Milan 5-3.