Komentari 54

Pogledajte kako Zürich razbija Dinamo, Mamić je bio jako ljut

3

Ovo se dogodi kad u utakmicu uđemo s pristupom "lako ćemo". Ne smije nam se ponoviti nešto slično, rekao je Zoran Mamić nakon 4-2 poraza od švicarskog kluba

Dinamo je odigrao prvi pripremni susret u Turskoj. Nije to bilo dobro. "Modri" su izgubili od sedmoplasirane momčadi švicarske lige. Zürich je slavio 4-2. Nije to jedina loša vijest. Jeremy Taravel, novo "modro" pojačanje u zadnjoj liniji, ozlijedio se na utakmici.

- Ovo se dogodi kad u utakmicu uđemo s pristupom "lako ćemo". Zaslužena pobjeda Züricha. Bili su brži, više su pokazali i radili su sve ono što smo mi trebali - rekao je Zoran Mamić koji je posebno ljut bio na Fernandesa.

- Pričat ćemo s njim. Bio je totalno van utakmice. Ne samo on. Sa svima ćemo pričati o ovom pristupu. To nam se više ne smije događati - kazao je Zoran.

Zürich je imao 3-0 vodstvo, Duje Čop zabija dva gola, ali Švicarci pred kraj utakmice zabijaju i četvrti gol za potvrdu pobjede.

Utakmica je imala žestoke trenutke. Jedan od njih je i crveni karton Josipa Šimunića koji je ušao umjesto ozlijeđenog Taravela. Šimunić je branio suigrača Limu kojeg je nagazio Chikhaoui, na terenu je počelo opće naguravanje, a sudac je isključio Šimunića i Chikhaouija.

• Dinamo je počeo u sastavu: Sandomierski - Pinto, Taravel, Addy, Lima - Ademi, Pavičić, Halilović - Soudani, Rukavina, Beqiraj
  • Dinamo u drugom poluvremenu: Sandomierski - Pinto, Šimunić, Addy, Lima - Pamić, Antolić, Brodić - Fernandes, Murić, Čop