Komentari 18

Strašan gol: Volejčina Mexesa mora kandidirati za gol godine

1

Stoper Milana zabio je prekrasan gol u prijateljskoj utakmici protiv gradskog rivala Intera. Bonaventura je ubacio iz kornera, a Mexes opalio volej kakav se rijetko viđa

Nogometaši Milana pobijedili su gradskog rivala Inter na Champions Cupu 1-0. Jedini gol zabio je Philippe Mexes. A kada on zabija onda je to spektakl. Bonaventura je ubacio iz kornera u 62. minuti, a loptu je na 16 metara u letu volejem fantastično poklopio francuski stoper. Bilo je to dovoljno za pobjedu Mihajlovićeve momčadi.

No osim tog gola koji bi morao kandidirati i za gol godine, ostatak utakmice nije bio previše zanimljiv. Posebno se to odnosi na momčad Roberta Mancinija koji je na travnjak od prve minute poslao gotovo kompletnu rezervnu postavu. Marcelo Brozović u igru je ušao u 60. minuti i odmah donio živost u igru Intera. Mateo Kovačić u igru je ušao u 76. minuti, no ništa nije pomoglo Interu da se spasi poraza od Milana.