Komentari 59

Bilić bez Europe!? Spašava ga United; katastrofa Tottenhama

6

Kaos u zadnjem kolu Premiershipa. Newcastle koji je već ispao iz lige razbio je Tottenham 5-1, West Ham je izgubio kod Stokea i sad mora navijati za United

Zadnje kolo engleske lige obilježili su porazi West Hama i Tottenhama, ali vijest dana je otkazivanje susreta Manchester Uniteda i Bournemoutha zbog sumnjivog paketa na tribinama stadiona Old Trafford, koji su pirotehničari raznijeli kontroliranom eksplozijom nakon što je policija evakuirala tribine.

Manchester United v AFC Bournemouth - Barclays Premier League Manchester United v AFC Bournemouth - Barclays Premier League Manchester United v AFC Bournemouth - Barclays Premier League
18
| Foto: Andrew Yates

Arsenal drugi nakon Tottenhamovog debakla

Arsenal je pobjedom na Emiratesu protiv Aston Ville (4-0), uz tri gola Girouda, došao do drugog mjesta nakon što je Tottenham doživio katastrofu kod Newcastlea (1-5).

Momčad Newcastlea se velikim trijumfom na St James Parku oprostila od Prve lige, dok su Spursi neobjašnjivo doživjeli najteži poraz sezone. Domaći su vodili s 2-0 golovima Wijnalduma i Mitrovića, u 61. minuti je Lamela smanjio na 1-2, da bi pet minuta kasnije igrač Newcastlea Mitrović dobio crveni karton.

Začudo, umjesto juriša na vrata domaćina, Tottenham je s igračem više primio čak tri gola, a mogao je još bar toliko.

Bilić ostaje bez Europe?

West Ham Slavena Bilića je mogao osigurati Europu već danas, ali su izgubili kod Stokea s 1-2, pa se sada nadaju da će ih Manchester United osvajanjem FA kupa "pogurati" u Europsku ligu.

Michail Antonio je u 21. minuti doveo "Čekičare" u vodstvo, no u 55. je Wanga izjednačio, a tri minute prije kraja Diouf je glavom zapečatio nade West Hama u osvajanje šestog mjesta.

Ovim rezultatom slavilo se u Southamptonu, koji je s 4-1 slavio protiv Crystal Palacea i izborio kvalifikacije Europske lige.

Leicester sezonu iz snova završio remijem

Prvak Leicester je sezonu okončao remijem kod Chelsea (1-1), poveli su domaći preko Fabregasa (66), a Ranierievu momčad je poraza spasio Drinkwater osam minuta prije kraja.

Swansea i Manchester City su igrali 1-1, kao i WBA i Liverpool.