Komentari 22

Čop nema sreće: Zabio golčinu u rašlje pa izašao zbog ozljede

1

Čop je zabio za Malagu protiv Valencije u 14. minuti utakmice. Hrvatski napadač iz okreta je pogodio golmanov gornji lijevi kut. Izašao je u 23. minuti zbog ozljede

Duje Čop zabio je drugi gol za Malagu u četiri dana. No hrvatski napadač nema sreće. Samo 9 minuta nakon prekrasnog gola Valenciji Čop je izašao iz igre zbog ozljede.

Povremeni hrvatski reprezentativac, nakon što je za vikend zabio za bod kod Sociedada, pogodio je i protiv Valencije u 27. kolu Primere za 1-0. Čop je majstorski 'zavaljao' loptu u rašlje nakon što je njegov suigrač u isto akciji previše petljao s loptom. Duje mu je pokazao kako se to radi.

Pogodio je Duje u 14. minuti utakmice, ali ubrzo je zamijenjen. Valencia je izjednačila pred kraj prvog poluvremena, a autogol je upisan domaćem golmanu Kamenom. Gosti su u 50. minuti zabili za 2-1 preko Čeriševa što je bio i konačan rezultat.