Komentari 12

Golijada u Krajnčevićevoj ulici: Lokomotiva je dobila Cibaliju

5

Lokomotiva je pred kraj prvog dijela došla do 2-0. Doležal je zabio u 37. minuti, a Marić pet minuta kasnije. Bočkaj je pogodio u 73. minuti, a konačnih 4-0 postavio je Grezda tri minute kasnije

U utakmici 9. kola Prve HNL Lokomotiva je pobijedila Cibaliju 4-0 (2-0).

Pred oko 200 ljudi utakmicu je sudio Gabrilo iz Splita, a Lokomotiva je pred kraj prvog poluvremena došla do 2-0. Doležal je zabio u 37. minuti, a Marić pet minuta kasnije.

Bočkaj je pogodio u 73. minuti, a konačnih 4-0 postavio je Grezda tri minute kasnije. Ovom pobjedom Lokomotiva je skočila na šesto mjesto s osam bodova, dok je Cibalia pala na posljednju poziciju s četiri boda, koliko ima i pretposljednji Split.

Na vrhu je Rijeka sa 20 bodova, jedan manje imaju Dinamo i Osijek.