Komentari 17

Halilović u debiju asistirao za 2 gola, Eintracht i Genoa slavili

1

Bivši Dinamov veznjak danas je upisao debitatnski nastup protiv Al Jazire. Uspio je dva puta asistirati: prvi, nakon što je nanizao protivničku obranu i namjestio zicer Huntu, a zatim i iz kornera

Predsezonsko vrijeme rezervirano je za prijateljske, a ujedno i pripremne utakmice klubova. Tako su u moru utakmica večeras nastupali i klubovi s hrvatskim igračima i trenerima.

Geona Ivana Jurića je s visokih 4-1 pobijedila Alessandriju dok je Kovačev Eintracht slavio protiv Al Ahlija s 1-0. HSV je doveo Alena Halilovića iz Barcelone, a bivši Dinamov veznjak danas je upisao debitantski nastup protiv Al Jazire. Uspio je dva puta asistirati: prvi, nakon što je nanizao protivničku obranu i namjestio zicer Huntu, a zatim i iz kornera iz kojeg je zabio Waldschmidt.

Odigrao je 45 minuta, odnosno prvo poluvrijeme, nakon čega je cijela momčad HSV-a zamijenjena.