Komentari 38

Malaga je pobijedila, Duje Čop zabio svoj sedmi gol u Primeri

1

Duje Čop zabio je prvi gol Malage u 4-1 pobjedi protiv Las Palmasa u posljednjem kolu Primere. Čop je igrao do 77. minute kad ga je zamijenio Duda

Malaga je u utakmici zadnjeg 38. kola španjolskog prvenstva pobijedila Las Palmas sa 4-1, a u vodstvo ju je u 26. minuti doveo hrvatski napadač Duje Čop.

Las Palmas je izjednačio golom Willaina Josea u 31. minuti, ali onda Charles u sudačkoj nadoknadi  na kraju prvog poluvremena povećava prednost Malage pogotkom s bijele točke.

Atsu u 84. minuti zabija za 3-1, a Charles svoj drugi gol na utakmici za konačan rezultata od 4-1 postiže dvije minute kasnije. Čop je igrao do 77. minute kada ga je zamijenio Duda.

Ovo je sedmi gol ove sezone za hrvatskog napadača.