Komentari 24

Mandžukić zabio jedini gol za Juve u pobjedi protiv Empolija

4

PRVI OVE GODINE Nakon gola za Hrvatsku, Mario Mandžukić i na klupskom se planu u 2016. prvi put upisao u strijelce. Bio je to važan gol za pobjedu Juventusa protiv Empolija

Nakon Ive Iličevića (HSV) i Domagoja Vide (Dinamo Kijev), u subotu se od hrvatskih reprezentativaca u strijelce upisao prvi topnik "vatrenih" Mario Mandžukić. Napadač Juventusa zabio je jedini gol u pobjedi "stare dame" nad Empolijem 1-0.

Igrala se sama završnica prvog poluvremena kad je Paul Pogba ubacio s lijeve strane na glavu Mandži koji glavom vara Skorupskog i donosi Torinezima važna tri boda kojima su, uz utakmicu više, pobjegli Napoliju šest bodova na vrhu Serie A.

Mario Mandžukić zabio je za vodstvo Juventusa protiv Empoli Fc Official! Bravo, majstore! :)

Posted by 24sata Sport on 2. travnja 2016

Sedmi je to ovosezonski prvenstveni gol za Brođanina u dresu Juventusa i tek prvi ove godine, samo sedam dana nakon što je otvorio reprezentativni konto golom u Budimpešti u prijateljskoj utakmici protiv Mađarske. Protiv Empolija je igrao do 66. minute.

U prvoj subotnjoj utakmici programa 31. kola Serie A Sassuolo je kao gost pobijedio Carpi 3-1. Šime Vrsaljko odradio je svih 90 minuta za pobjednike koji su se učvrstili u gornjoj polovici ljestvice, dok Igor Bubnjić nije bio u zapisniku za sastav Carpija.