Komentari 43

Modrić: Zaslužili smo pobjedu, ali Joe Hart je bio fantastičan

1

Real Madrid se s gostovanja u Manchesteru kući vraća s nulom u mreži i remijem koji i jednima i drugima ostavlja nadu da će se plasirati u finale Lige prvaka

Nije nam bilo suđeno da večeras pobijedimo. Stvorili smo puno prilika, pogotovo u drugom poluvremenu, no na žalost nismo nikako uspjeli zabiti, rekao je Luka Modrić nakon sinoćnje uspavanke u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka.

Real Madrid je gostovao kod Manchester Cityja kojem je to bilo prvi polufinale LP-a u povijesti kluba i kući se vraća s 0-0, rezultatom koji i jednima i drugima ostavlja nadu da bi u uzvratu mogli osigurati veliki finale. U prvom poluvremenu Manchester City bio je opasnija momčad, no u drugom dijelu probudio se i Real te imao nekoliko ozbiljnih prilika. Posebno se istaknula ona Pepea nakon kornera u 82. minuti, no golman 'građana' je čudesno obranio.

- Joe Hart je fantastično branio i sačuvao svoju mrežu netaknutom. Zaslužili smo pobijediti, no možemo biti zadovoljni kako smo igrali, posebno u drugom poluvremenu i na tome moramo graditi samopouzdanje za uzvratnu utakmicu - dodao je Modrić.

Hrvatski reprezentativac odigrao je cijelu utakmicu u veznom redu, dok je na klupi svih 90 minuta sjedio Mateo Kovačić. Najveći problem za Zidanea bilo je neigranje Cristiana Ronalda, a kada se ozlijedio i Benzema, glavne uloge preuzeli su neki drugi igrači.

- Imao sam priliku, ali se Hart vrlo brzo vratio na gol i sjajno obranio. Znali smo da će prvo poluvrijeme onako završiti jer smo ih proučavali i znali smo da si ne smijemo dopustiti pogrešku. Čestitam suigračima jer nije jednostavno zamijeniti Ronalda. Lucas je napravio odličan posao - poručio je Pepe.