Komentari 18

Rebić asistirao, šest komada Borussije, preokret Bayerna

1

Rebić je ušao u 62. minuti, te asistirao za pobjedu. Jedvaj je igrao 85 minuta u porazu Bayera, a Kramarić 66 u remiju Hoffenheima. Bayern je preokrenuo i pobijedio Ingolstadt 3-1

Bayern je stigao i do devetog boda nakon tri kola Bundeslige, na Allianz Areni danas su slavili protiv Ingolstadta 3-1.

No, gosti su prvi poveli i to u 8. minuti kada je Lezcano zabio za 1-0. Ipak, samo četiri minute kasnije stvari je na početak vratio Lewandowski. Zanimljivo je da su gosti na poluvremenu imali više udaraca prema golu (7-4).

Nastavak je ipak donio pobjedu Bavaraca, koju su osigurali golovima Alonsa u 50. i Rafinhe u 84. minuti.

Najuvjerljiviju pobjedu ostvarila je Borussia koja je u Dortmundu 6-0 razbila Darmstadt. Dva gola je zabio Castro, a po jednom su mrežu gostiju, tresli Ramos, Pulisić, Rode i Mor. Mario Vrančić igrao do 46. minute kada ga je zamijenio Roman Bezjak.

Niko Kovač i njegov Frankfurt su kod kuće s 2-1 dobili Bayer. Za tri boda zabili su Meier u 53. i Fabian u 79. minuti. Fabianu je za gol asistirao Rebić koji je ušao u 62. minuti. Za apotekare ja zabio Chicharito u 60. minuti, no isti je igrač u 88. minuti promašio penal te tako propustio donijeti bod svojoj momčadi. Tin Jedvaj je igrao do 85. minute

RB Leipzig 4-0 je slavio kod HSV-a i to golovima Forsberga u 66.,  Wernera u 72. i 77. te Selkea u 92. minuti. Emir Spahić je odigrao cijelu utakmicu, a Alen Halilović ušao je na teren u 70. minuti.

Hoffenheim i Wolfsburg su odigrali 0-0. Bičakčić je za domaćine odigrao cijelu utakmicu, a Kramarić je igrao do 66. minute. Kod gostiju Brekalo je ostao na klupi.