Komentari 40

Spusti se, Šiši! Pogledajte novi Šarićev double-double show...

3

Šarić ne staje. Nakon što je uništio Miami Heat, Dario je bio najbolji igrač 76-ersa i kod Bostona. Zabio je 20 koševa te uz 11 skokova ostvario novi double-double. Nije pomoglo, Celticsi su slavili 116-108

Kad pomislite da je odigrao najbolje što jedan rookie može, on vas razuvjeri i odigra još bolje. Dario Šarić igra u jednoj brzini, šestoj, i ne misli stati.

Nakon jedne od najboljih predstava u NBA karijeri kad je uništio Miami Heat, Šiši je briljirao i kod druge najbolje momčadi Istoka, Bostona.

Celticsi su pobijedili njegove Sixerse 116-108, a Šarić je bio najbolji kod gostiju s 20 koševa i 11 skokova. Covington je zabio 18, Noel 16.

POGLEDAJTE VIDEO: ŠARIĆEV DOUBLE-DOUBLE

Novi double-double za hrvatskog rookieja koji oduševljava Amerikance brzom prilagodbom što je dosta nekarakteristično, ne samo za rookieje, već posebno za igrače koji stižu s europskih parketa. Ovaj put nije pomoglo 76-ersima.

Šarić je opet bio ključan igrač Philadelphije koja je napravila što je mogla protiv sjajnog Bostona predvođenog Isiahom Thomasom (33 koša). Samo u drugom dijelu Dario je zabio 14 koševa i peti put u zadnjih šest utakmica najbolji je strijelac 76-ersa. Iz igre je pucao 9/18, imao je jednu ukradenu loptu i jednu blokadu.

Šarić ovaj mjesec ima 15.5 koševa u prosjeku te 6.4 skoka, sve to uz 43 posto šuta, a ono što je najzanimljivije, sve bolji je iz utakmice u utakmicu.

Philadelphia je izgubila nakon tri pobjede zaredom.

Porazi ostalih Hrvata

Bojan Bogdanović u porazu Netsa od Bucksa 125-129 zabio je 14 koševa te imao šest skokova i dvije asistencije. Na parketu su noćas bili i Mario Hezonja te Damjan Rudež. Spursi su pobijedili njihov Orlando 107-79, a Hezonja je za 24 minute zabio osam koševa uz po jednu asistenciju i skok. Rudež je igrao tri minute bez učinka.

Igrao je i Ivica Zubac. Za 13 minuta na parketu zabio je osam koševa te imao četiri asistencije. Njegovi Lakersi izgubili su od Sunsa 101-137.