Komentari 8

Što je s Haalandom? U zadnjih 10 utakmica je zabio tek tri gola

2

Haaland i De Bruyne su me zamolili zamjenu prije produžetka, baš kao i Akanji. Nisam fan mnogih zamjena, ali nisu mogli nastaviti igrati, rekao je nakon utakmice trener 'građana' Pep Guardiola

Ove je sezone u dresu Manchester Cityja zabio 31 gol uz šest asistencija, ali mnogi su očekivali - više. Erling Haaland (23) u posljednjih je deset utakmica u svim natjecanjima zabio tek tri gola, dok u dvomeču protiv Real Madrida nije zabio.

Champions League - Quarter Final - Second Leg - Manchester City v Real Madrid

Kad je dolazio iz redova dortmundske Borussije, očekivalo se od njega da će rješavati utakmice, što je dugo i radio, ali u zadnje vrijeme ga i ne ide. 'Građani' su ispali u četvrtfinalu Lige prvaka od Real Madrida, a Erling je ostao na klupi nakon 90 minuta.

I to svojom odlukom, barem je tako na konferenciji za novinare nakon susreta rekao strateg 'građana' Pep Guardiola.

Ancelotti otkrio tko je odbio pucati penale! 'Ederson me zna'
Ancelotti otkrio tko je odbio pucati penale!  'Ederson me zna'

- Haaland i De Bruyne su me zamolili zamjenu, baš kao i Akanji. Nisam fan mnogih zamjena, ali nisu mogli nastaviti igrati - rekao je katalonski stručnjak.

Neki fanovi su ga 'uzeli na zub' na društvenim mrežama, jednu je šansu poslao u prečku, a drugu nije dobro zahvatio. A ni statistika o 14 izgubljenih posjeda uz 11 točnih dodavanja ne idu mu u prilog. Doduše, valja priznati da je u uzvratu Norvežanin izgledao dobro, radio sve što se njega očekuje, ali nije ispoštovao jednu važnu stavku - zabijanje golova.

Pred 'građanima' sad su izazovi u Premiershipu i FA Kupu, a Haaland se još stigne vratiti na razinu kakva se od njega očekuje.