To je to što me zanima!

Radnik HŽ-a poginuo u naletu putničkog vlaka u Zaprešiću

Muškarac je poginuo na mjestu nesreće, a tijelo 65-godišnjaka je, nakon obavljenog očevida, prevezeno u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku u Zagrebu.
Vidi originalni članak

U Zaprešiću je u naletu putničkog vlaka poginuo zaposlenik HŽ Infrastrukture koji je u tom trenutku obavljao poslove održavanja pojasa oko pruge, izvijestili su u srijedu iz zagrebačke policije.

Putnički vlak koji se kretao se kretao u smjeru Dugog Sela u utorak oko 9,40 sati naletio je na 65-godišnjeg zaposlenika HŽ Infrastrukture koji je u tom trenutku obavljao poslove održavanja pojasa oko pruge. 

Muškarac je poginuo na mjestu nesreće, a tijelo 65-godišnjaka je, nakon obavljenog očevida, prevezeno u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku u Zagrebu. 

Na mjestu nesreće bili su i zaposlenici Agencije za istraživanje nesreća u zračnom, pomorskom i željezničkom prometu.

Idi na 24sata

Komentari 11

  • gargamel1 29.01.2025.

    Da je otišao u mirovinu sad bi bio živ.

  • gowron 29.01.2025.

    Vlakovi nebi smjeli letjeti

  • mir u remetincu 29.01.2025.

    barem nije uzeo dječje doplatke za godinu dana i mudro šutio

Komentiraj...
Vidi sve komentare