ANKETA Je li sudac Jović oštetio Hajduk za kazneni udarac?

Uoči izjednačujućeg gola Hajduka u Varaždinu (1-1), koji je zabio Sigur u 66. minuti, gostujući nogometaši okružili su glavnog suca Frana Jovića tražeći kazneni udarac.

GOLOVI S UTAKMICE VIDEO Pogledajte majstoriju kojom je Belcar šokirao Hajduk i eurogol Sigura za izjednačenje

Igrač Varaždina Boršić igrao je rukom u kaznenom prostoru, Joviću je to odmah pokazao Dino Mikanović koji je u nastavku akcije ostao ležati na travnjaku nakon novog duela.

REMI HAJDUKA U VARAŽDINU VIDEO Evo kako i zbog čega je Livaji poništen gol za pobjedu KOMENTAR Hajduk i dalje kida živce svojim navijačima, ali 'bila' vojska iz kola u kolo ruši rekorde HNL-a

VAR se uključio i provjeravao situaciju igranja rukom, provjera je trajala nekoliko minuta, no Jović nije iz VAR sobe dobio signal da osobno procijeni.

Sudac iz Zagreba je, štoviše, pokazao žuti karton Mikanoviću zbog prigovora.

Spornu situaciju pogledajte OVDJE (05:20).