Argentinci u deriliju: Tresao se Buenos Aires nakon pobjede

Reprezentacija Argentine izborila je finale Svjetskog prvenstva u Katru, a ulice su u glavnom gradu Buenos Airesu proslavile veliku pobjedu

Hrvatska je izgubila je 3-0 u polufinalu Svjetskog prvenstva protiv Argentine. 'Gaučosi' su poveli u 34. minuti nakon što je Leo Messi zabio penal, a Julian Alvarez povećao je na 2-0 u 39. minuti. Messi je onda asistirao Alvarezu za 3-0 nakon sjajnog prodora u 64. minuti.

POGLEDAJTE VIDEO:

Argentina će u nedjelju u finalu igrati protiv pobjednika u drugom polufinalu Francuske i Maroka, dok će Hrvatska igrati protiv gubitnika za broncu.

RAZOČARANI KAPETAN Modrić: On je jedan od najgorih sudaca koje znam. Katastrofa!

'Gaučosi' imaju priliku osvojiti Svjetsko prvenstvo po treći put nakon što su trijumfirali 1976. i 1984. godine.

Oduševljeni Argentinci preuzeli su ulice glavnog grada Buenos Airesa nakon pobjede.

ČESTITAO I ĐOKOVIĆ Najljepša nogometašica svijeta ima poruku za Modrića i ekipu

Njih desetine tisuća pratile su uživo utakmicu iz argentinske metropole, a oduševljeni uzvici čuli su se diljem grada...