Senegal izborio osminu finala! Koulibaly izbacio Ekvador

Senegal je od starta vršio pritisak na Ekvador, imali su dvije sjajne prilike u prvih deset minuta da bi u 44. minuti susreta za vodstvo iz penala zabio Sarr. Ekvador je u nastavku izjednačio, ali Senegal se ekspresno vratio

Senegal je u Dohi svladao Ekvador s 2-1 (1-0) u izravnom okršaju za prolaz u osminu finala Svjetskog prvenstva u Katru.

Senegalci su poveli iz penala u 44. minuti, kada je branič Ekvadora Hincapie srušio Ismailla Sarra, a sam Sarr je bio precizan s bijele točke. U 68. minuti izjednačio je Moises Caicedo, no samo dvije minute kasnije Kalidou Koulibally donosi pobjedu i prolaz Senegalu.