Embiid tricom u zadnjoj sekundi ugasio nade Torontu, Durant i Irving pred teškim izazovom

Kamerunac je završio na 33 poena (28 u drugom poluvremenu) uz 13 skokova za 3-0 Philadelphije, Boston ima 2-0 protiv Brooklyna, dok je Chicago izjednačio protiv Milwaukeeja

Joel Embiid ugasio je svaku nadu Toronto Raptorsima da će ove sezone dalje od prvog kruga doigravanja. Philadelphia je u seriji, koja se preselila u Kanadu, povela 3-0 (104-101) i još joj jedna pobjeda nedostaje za polufinale Istoka.

Raptorsi su u završnici utakmice imali 95-90, no gosti su izborili produžetak, koji je u zadnjoj sekundi tricom odlučio Embiid. 76ersi su imali loptu sa strane dvije i pol sekunde prije kraja, Embiid je primio loptu i efektno zabio za pobjedu.

Kamerunac je završio na 33 poena (28 u drugom poluvremenu) uz 13 skokova, a pratili su ga Harden i Maxey s po 19. Kod Toronta najefikasniji je bio Trent s 24.

I PSOVAO JE Irving publici pokazao 'srednji prst' pa dobio kaznu od 50 tis. $ miami na 2-0 Butler odigrao utakmicu života, Phoenix ostaje bez Bookera?

Video Embiidove trice pogledajte OVDJE.

Boston je obranio domaći teren u TD Gardenu i poveo 2-0 protiv Brooklyna (114-107). Netsi su vodili i 17 razlike, ali Netsima je trebao još netko poput Kevina Duranta (27 koševa). Kyrie Irving ostao je na deset koševa. Boston su predvodili J. Brown s 22 i Tatum s 19.

Chicago Bullsi izjednačili su na 1-1 protiv Milwaukeeja (110-114) uz veliku utakmicu DeMara DeRozana koji se zaustavio na 41 košu. Vučević je dodao 24, dok Bucksima nisu previše značila 33 koša Giannisa Antetokounmpa uz 18 skokova i devet asistencija.