To je to što me zanima!

HNS opet plaća za utrčavanje navijača na teren. Tešku kaznu dobio za pirotehniku u Češkoj

HNS platio masnu kaznu. Fifa ga je opalila po džepu zbog navijača koji su se nepropisno ponašali u Pragu i Varaždinu
Vidi originalni članak

Disciplinska komisija međunarodne nogometne federacije Fife kaznila je Hrvatski nogometni savez zbog ponašanja dijela navijača na utakmicama protiv Češke u Pragu i Gibraltara u Varaždinu u okviru kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2026., objavio je HNS.

HNS je kažnjen novčanom kaznom u iznosu od 41.000 švicarskih franaka zbog neprimjerenog ponašanja dijela navijača (bacanje predmeta, paljenje pirotehničkih sredstava) na utakmici Češka - Hrvatska, odigranoj 9. listopada u Pragu.

HNS je kažnjen i iznosom od 7500 švicarskih franaka zbog neprimjerenog ponašanja dijela navijača (utrčavanje na teren za igru) poslije utakmice Hrvatska - Gibraltar, odigranoj 12. listopada u Varaždinu.

Idi na 24sata

Komentari 1

  • 20.10.2025.

    Tako HNS dere klubove,a UEFA HNS,umjesto da se huligani love i pojedinačno kažnjavaju,ali onda ne bi bilo toliko love u kasicama,kaj ne.Ne bih se čudio da HNS nabavlja potajno pirotehniku za Torcidu i BBBe,stvarno ne bih.

Komentiraj...
Vidi sve komentare