Hrvati u Ligue 1: Monacu remi, Majerov Rennes srušio Lorient

PSG vodi na ljestvici sa 40 bodova, Rennes je sada drugi sa 28 bodova, dok je Nica treća sa 26 bodova, dok zadnja dva mjesta drže Metz i St Etienne sa po 12 bodova

Nogometaši Rennesa, u čijim redovima igra hrvatski reprezentativac Lovro Majer, porazili su na gostovanju Lorient sa 2-0 skočivši na drugo mjesto ljestvice Le Championnata.

Rennes je stigao u vodstvo u 75. minuti golom Gaetana Labordea, a samo tri minute kasnije Jeremy Doku je zabio za konačnih 2-0. Lovro Majer je za goste igrao do 68. minute.

Monaco, kojeg vodi Niko Kovač, je na svom travnjaku odigrao 1-1 protiv Strasbourga, a oba gola postignuta su iz jedanaesteraca.

Domaćin je poveo u posljednjim trenucima prvog dijela preko Wissama Ben Yeddera, a izjednačio je u 48. minuti Ludovic Ajorque.

Bordeaux je kod kuće izgubio od Bresta sa 1-2, dok je Reims pobijedio Clermont sa 1-0.

IMAJU VELIKA OČEKIVANJA Rennes nahvalio 'umjetnika' Majera: On je vrhunski igrač

PSG vodi na ljestvici sa 40 bodova, Rennes je sada drugi sa 28 bodova, dok je Nica treća sa 26 bodova.

Zadnja dva mjesta drže Metz i St Etienne sa po 12 bodova.