Hrvati u Ligue 1: Monacu remi, Majerov Rennes srušio Lorient

3

PSG vodi na ljestvici sa 40 bodova, Rennes je sada drugi sa 28 bodova, dok je Nica treća sa 26 bodova, dok zadnja dva mjesta drže Metz i St Etienne sa po 12 bodova

Nogometaši Rennesa, u čijim redovima igra hrvatski reprezentativac Lovro Majer, porazili su na gostovanju Lorient sa 2-0 skočivši na drugo mjesto ljestvice Le Championnata.

Rennes je stigao u vodstvo u 75. minuti golom Gaetana Labordea, a samo tri minute kasnije Jeremy Doku je zabio za konačnih 2-0. Lovro Majer je za goste igrao do 68. minute.

Ligue 1 - Lorient v Stade Rennes

Monaco, kojeg vodi Niko Kovač, je na svom travnjaku odigrao 1-1 protiv Strasbourga, a oba gola postignuta su iz jedanaesteraca.

Europa League - Group B - AS Monaco v Real Sociedad

Domaćin je poveo u posljednjim trenucima prvog dijela preko Wissama Ben Yeddera, a izjednačio je u 48. minuti Ludovic Ajorque.

Bordeaux je kod kuće izgubio od Bresta sa 1-2, dok je Reims pobijedio Clermont sa 1-0.

Rennes nahvalio 'umjetnika' Majera: On je vrhunski igrač

PSG vodi na ljestvici sa 40 bodova, Rennes je sada drugi sa 28 bodova, dok je Nica treća sa 26 bodova.

Zadnja dva mjesta drže Metz i St Etienne sa po 12 bodova.