To je to što me zanima!

Igor Štimac kažnjen u BiH zbog ustaškog pozdrava 'ZDS'

Igor Štimac kažnjen zbog ustaškog pozdrava! Disciplinska komisija BH nogometnog saveza udarila ga s 5000 KM i šest mjeseci uvjetne kazne
Vidi originalni članak

Bivši izbornik hrvatske nogometne reprezentacije, Igor Štimac (58), kažnjen je od strane disciplinske komisije Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine. Danas trener Zrinjskog, Štimac je kažnjen zato što je početkom listopada na društvenim mrežama napisao status u kojem je, između ostaloga, napisao ustaški pozdrav "Za dom spremni".

Ta je objava potaknula nekoliko bh. klubova, prvenstveno Velež i Sarajevo, na akciju. Prijavili su Štimca, a nakon istrage kažnjen je s 5000 KM i šest mjeseci uvjetne kazne zbog dva odvojena prekršaja koji su objedinjeni.

Naime, nedavno se Štimac opet našao u središtu pažnje bh. nogometne scene. Komentirao je da suci u BiH pomažu Borcu iz Banja Luke, čime je dodatno podigao prašinu iza sebe. 

Idi na 24sata

Komentari 15

  • Var domovine sin 29.10.2025.

    Time samo priznaju da smo ista država privremdmo razdvojena Schengeskom granicom. Odnosno da baštine povijest NDH kao zajednicku povijest. Na kraju bu ispali da smo djžabe Pelješki most gradili. 🦃

  • doktor Berbatov 29.10.2025.

    Podrška za generala Štimca🫡🇭🇷

  • nervoza2011 29.10.2025.

    Stico reci jos jednom za dom spremni da nahranis malo komunisticku gamad! 💪🏽✌🏽🇭🇷🙋🏽‍♂️

Komentiraj...
Vidi sve komentare