Dinamo se jedva provukao u Zaprešiću, Ćuže zabio prvijenac

Dinamo nije pokazao svoje najbolje izdanje protiv momčadi s dna tablice. Ipak, nakon rada i truda Mislava Oršića kroz cijeli susret, pola sata pred kraj 'modri' su stigli do svog jedinog gola, a strijelac je bio Ćuže za 1-0

U susretu 32. kola Prve HNL Dinamo je očekivano osvojio tri boda u Zaprešiću porazivši 'fenjeraša' Inter sa 1-0.

POGLEDAJTE VIDEO: Dinamo slavio u Zaprešiću

Međutim, "modri" su pružili još jednu blijedu partiju, a pitanje pobjednika razriješio je gol Maria Ćužea u 61. minuti kojem je to bio debitantski pogodak za prvu momčad Dinama.

Nakon slabih pola sata bez previše uzbuđenja, prvu priliku imao je Dinamo u 35. minuti. Oršić se sjurio prema golu i zabio, ali je suđeno zaleđe.

Samo tri minute kasnije domaćin je imao veliku priliku, no Zagorac je odlično reagirao ispred Mamuta.

JOVIĆEVIĆ U KRIZI 'Modri 'ovakvu sušu nisu imali od 2014., a po bodovima nakon stanke bili bi čak i iza Hajduka

Dinamo je poveo u 61. minuti golom Marija Ćužea na asistenciju Mislava Oršića. Deset minuta kasnije Gojak je umalo zabio za 2-0, no pogodio je okvir gola.

Bila je to prva Dinamova pobjeda nakon dva remija bez golova, dok je Inter upisao već 11. uzastopni poraz.

TOMMASO BERNI Kakva ikona: U Interu je šest godina, a dobio je više crvenih kartona nego odigrao minuta