Dragutin Kamenski, vlasnik građevinske tvrtke Kamgrad, neće se angažirati u upravi Dinama. Člana skupštine Dinama spominjali su kao jednog od kandidata za upravu Dinama, koja može imati od tri do pet članova. On je za Lider opovrgnuo te informacije i rekao kako će pomoći Dinamu, ali da neće ići u upravu.
- Jako volim Dinamo, spreman sam pomoći, no zbog obaveza koje imam u Kamgradu, ne mogu se angažirati u upravi kluba - rekao je Kamenski.
Dosadašnja uprava Dinama izjavila je kako neće mijenjati dosadašnje kadrove, ali očekuje se kako bi moglo doći do promjena u upravi. Ipak, izgleda kako Kamenski neće biti u novoj upravi.
Članovi Dinamove uprave su predsjednica Vlatka Peras te Danijel Tomačić i Darko Podnar. Tomačić i Podnar gotovo sigurno više neće ostati. Oni u ugovorima navodno imaju stavku da im se mora isplatiti otpremnina od šest mjesečnih plača. S druge strane, Vlatki Peras mora se isplatiti cijeli ugovor. Uprava ima ugovor do 2027. godine.
Tu temu komentirao je i član Izvršnog odbora Dinama Goran Kovačević u N1 televiziji.
- Uprava postoji i imaju mandat do 2027. Moramo razgovarati s njima, na koji način oni operativno funkcioniraju, u kojim domenama i naći dogovor u kojem smjeru će to ići. Moramo se prvo interno sastati.
Osim uprave spominje se i uloga sportskog direktora Dinama.
- Razmišljali jesmo. Moramo vidjeti hoćemo li na tu poziciju staviti sportskog direktora ili novog člana uprave koji će biti zadužen za sportski sektor. Uprava može imati do pet članova, trenutačno ima tri. Prerano je još da otkrivamo o čemu razmišljamo u tom smjeru - rekao je Kovačević.
Od novinarke je dobio pitanje je li u igri za mjesto sportskog direktora Zvonimir Boban.
- Ja se nadam da jest. I Zajec je tijekom kampanje rekao da je Boban apsolutno pozvan sudjelovati u radu kluba na koji god to način on bude želio - zaključio je Kovačević.