Obavijesti
Komentari 37
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

sj
Lagana treća liga hajduk la pa pa pa hajduk
ko
"a Vlatki Peras mora se isplatiti cijeli ugovor." Zato si je Vlatkica povisila placu sa 7000 na 15000 eura, bez odobrenja odbora. Nadam se da ce se to malo proc Prikaži još ↓
op
Što se radi od ovog Dinama tuga jad.sve se bojim da ne bude kao Cibona a volio bi da griješim al na dobrom su putu.
Jovani_1
samo se nemoj Zeko zahvaljivati, funkcijama , onima ( stručno upitnima ) koji su ti dali potporu , glasove , ili su ti frendovi !
skyvision
kakva ekipa oko Dinama pa to je strasno...a nitko,bas nitko,nema grama Mamiceve pameti i sposobnosti opstati u tom okruzenju i stvarati nove vrijednosti u smisl Prikaži još ↓
Mi
Pametan Kamenski,zna da je ovo kraj Dinama sa ovom upravom i ovim predsjednikom,još kad uđe Silvio Marić kockar i Tomo šokota,ogranka može početi
Bb
E moj dinamo 😭😭😭😭 sta dusmani rade od tebe bog neka im dusu oprosti tuga i jad!!!
lg
Dinamo ceka bankrot ovi bivsi medvjedi su si takve ugovore napravili da ce dinamo ostat bez kinte i ovi danas nece imati nista za maznuti nego sve ispocetka ba Prikaži još ↓
domba18
Nije Kamenski lud da radi s ovim nesposobnim likovima. Zamislite Kamenskog i Silvia Marića za istim stolom . 🤦🏻‍♂️
kp
To je njima bitno ebo Dinamo lova i samo lova 90% uprave unazad 20 god.možda i mrze klub ali novac je prokletinja za neke.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .