Kek sucu Mariću: Nemojte više suditi; on mu prijetio prijavom

Sporni duel Marka Pjace i Ivana Tomečaka 14 minuta prije kraja utakmice između Dinama i Rijeke (2-1) uzburkao je strasti. Matjaž Kek i Bruno Marić posvađali su se

Niti druga od tri utakmice Dinama i Rijeke (2-1) u kratkom vremenskom razdoblju nije mogla proći bez sudačkih repova. Nakon što je Zoran Mamić na Kantridi prošlu subotu napao Zaprešićanina Marija Strahonju, na udaru je na Maksimiru u srijedu bio Daruvarčanin Bruno Marić.

Kamere RTL-a zabilježile su obračun Marića i trenera Rijeke Matjaža Keka u predvorju svlačionica ispod južne tribine.

- Samo vas molim, nikad više nemojte suditi! Molim vas - gestikulirao je Kek prema Mariću, a ovaj mu nije ostao dužan:

- Samo još jednu riječ recite i ja ću vas prijaviti.

- Pa samo razgovaram, prevarili ste nas - uzvratio je Kek.

Sporna je bila situacija iz 76. minute u kojoj je Ivan Tomečak oborio Marka Pjacu u šesnaestercu "modrih". No sam igrač Rijeke opovrgnuo je da je bilo kontakta za penal.

- Bila je to teška situacija za suca, ali mislim da je sve bilo regularno. Sudac nije pogriješio što nije sudio penal - kazao je.