To je to što me zanima!

'Lokosi' po žezi pobijedili Varaždince: Pala dva autogola

Prošle sezone Varaždinci su stigli do povijesnog 3. mjesta, dok je Lokomotiva završila kao petoplasirana
Vidi originalni članak

Prošlosezonski ljuti konkurenti, Lokomotiva i Varaždin danas u prijepodnevnim satima odigrali su prijateljski susret u sklopu priprema oba prvoligaša. Slavili su 'lokosi' s 2-1. 

Prošle sezone Varaždinci su stigli do povijesnog 3. mjesta s 54 osvojena boda, bod manje imala je četvrtoplasirana Rijeka, dok je Lokomotiva sezonu završila 5. mjestu s 44 osvojena boda. 

Na Kajzerici po žezi prvi su poveli nogometaši Nikice Jelavića u 16. minuti autogolom Mladenovskog. U drugom dijelu izjednačili su Varaždinci također autogolom Godeca. Pobjedu je 'lokosima donio Stojaković iz kaznenog udarca u 89. minuti. 

Varaždincima idući tjedan slijede dvije prijateljske utakmice igraju u Varaždinu rumunjskog Voluntarija u 2. srpnja, a zatim dva dana kasnije protiv CSKA Sofije. 

Idi na 24sata

Komentari 0

Komentiraj...
Vidi sve komentare