Mišković: Derbi nije razočarao. Imam jednu zamjerku sucima...

Ovako izborena pobjeda, protiv jakog Hajduka, nakon što smo primili pogodak u ranoj fazi, uvijek ima posebno značenje, izjavio je predsjednik Rijeke Damir Mišković, koji se osvrnuo i na nadoknadu od čak 11 minuta

Rijeka je u uzbudljivom Jadranskom derbiju pobijedila Hajduk 2-1 na Poljudu i time začinila utrku za prvaka u HNL-u. Momčad s Kvarnera preuzela je vodstvo u prvenstvu s 41 bodom, koliko ima i Hajduk.

POGLEDAJTE VIDEO: Pobjeda Rijeke u Jadranskom derbiju

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

KLADIONICE Dinamo još veći favorit za titulu nego dosad! Rijeci skočile šanse

Dinamo je treći s 37 bodova, ali ima i utakmicu manje u odnosu na rivale.  Hajduk je poveo u derbiju Rokasa Pukštasa u 15. minuti. Međutim, Riječani su došlo do preokreta sjajnom igrom u drugom poluvremenu, a izdržali su i pritisak Hajduka tijekom vrlo dugačke sudačke nadoknade od čak 11 minuta.

Mišković: 'Nadoknada od 20 minuta bila bi korektnija'

Prvi čovjek Rijeke, Damir Mišković (58), vrlo je zadovoljan ishodom derbija.

- Ovako izborena pobjeda, protiv jakog Hajduka, nakon što smo primili pogodak u ranoj fazi, uvijek ima posebno značenje. Čestitam igračima, stožeru i cijelom klubu. Mislim da su i gledatelji imali što vidjeti, derbi nije razočarao. A presudilo je, baš kao što je kazao i naš trener, to što smo bili bolji od Hajduka. Igrali smo kao momčad i na to sam ponosan - rekao je Mišković za Večernji.

O ŠANSAMA ZA TITULU Sopić: Hajduk je doveo Perišića i Brekala? A mi smo analitičara Gorice, to vam je podjednako...

Mišković, ipak, ima jednu zamjerku na derbi...

SENZACIJA U RIJECI Doznajemo: Mišković dovodi pojačanje za lov na titulu! Silvio Berlusconi ga platio 7 mil. eura

- Jedina zamjerka je što produžetak nije trajao 20 minuta, mislim da bi to bilo korektnije - dodao je.

Rijeka će u 21. kolu HNL-a dočekati Istru 1961. Utakmica se igra u nedjelju od 15 sati.