Nadal se nikad ne predaje! Rafa gubio dvostrukim breakom u 3. setu pa okrenuo Amerikanca

Rafael Nadal bio je na pragu prvog poraza u ovoj godini, no to se ipak nije dogodilo! Osvajač Australian Opena izvukao se protiv neugodnog mladog Amerikanca Sebastiana Korde sa 6-2, 1-6, 7-6 (3) na prvoj stepenici u Indian Wellsu.

MA, NEMOGUĆE VIDEO Jeste li ovo ikad vidjeli? Amerikanac ispalio najsporiji as

Španjolac je prvi set osvojio bez veće muke, no potom izgubio 11 od 14 sljedećih gemova. Bio je Amerikanac na korak do najveće pobjede u karijeri, no Nadal, ratnik kakav jest, nije dopustio poraz, iako je u odlučujućem setu gubio dvostrukim breakom.

Nadal će u sljedećem kolu igrati protiv Britanca Daniela Evansa, koji je u dva seta bio bolji od Fernanda Corije.

Naš Marin Čilić će Masters 1000 turnir danas otvoriti protiv Srbina Miomira Kecmanovića, a u isto bi vrijeme na teren trebala izaći i Petra Martić, koja će se suprotstaviti pobjednici US Opena Emmi Raducanu.

WTA INDIAN WELLS Martić u trećem kolu igra protiv aktualne pobjednice US Opena SRUŠILA 22. IGRAČICU SVIJETA Bravo, Petra! Martić nanizala dvije pobjede nakon 10 mjeseci

Novak Đoković i dalje je 'na čekanju', dok će prvi reket svijeta Danil Medvjedev sljedeći meč igrati protiv Gaela Monfilsa.