To je to što me zanima!

Nogometaši Barcelone odletjeli u SAD, Xaviju zabranjen ulazak

Na aerodromu u Barcelonu, Xavi je saznao da je njegova viza stavljena na odgodu zato što je tri puta u posljednjih pet godina posjetio Iran
Vidi originalni članak

Nogometaši Barcelone odletjeli su na pripreme u Sjedinjene Američke Države bez svog trenera Xavija Hernandeza, kojemu je zabranjen ulazak u tu državu.

POGLEDAJTE VIDEO:

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video

Naime, na aerodromu u Barceloni je saznao da je njegova viza stavljena na odgodu zato što je tri puta u posljednjih pet godina posjetio Iran, državu s kojom SAD ima poljuljane diplomatske odnose.

Xavi će morati američkoj ambasadi u Španjolskoj dostaviti dodatnu dokumentaciju kojom će obrazložiti razloge svojih posjeta Iranu, iako je jasno kao dan da je u tu državu putovao isključivo iz nogometnih razloga. Prvo kao igrač, a kasnije i kao trener katarskog Al Sadda.

POTVRDIO ROMANO Pao je dogovor! Lewandowski u Barceloni za 50 milijuna eura

Podsjetimo, na njegovom se spisku za američku turneju nisu našla imena Riquija Puiga, Samuela Umtitija, Oscara Mingueze, Neta i Martina Braithwaitea. Uoči nove sezone, Xavi ih je otpisao.

U sklopu američke turneje odigrat će se i 'El Classico' u Las Vegasu 24. srpnja. Iako će to biti nominalno prijateljska utakmica, jasno je da će biti povišenih tenzija između najvećih rivala. Podsjetimo, prvi prijateljski El Clasico nakon čak 26 godina Barca i Real odigrali su u Miamiju 2017. godine.

SLIJEDI POTPIS UGOVORA Doznajemo: Igrač Barce stiže u HNL, već je sletio u Hrvatsku!


 

Idi na 24sata

Komentari 12

  • Space Burek 17.07.2022.

    Što Ameri imaju super pravila :) odigrao nekoliko utakmica u Iranu i sada je odmah nekakav mogući terorist. Vjerojatno će takav tretman biti i za one koji odu u Rusiju.

  • Palmanova 17.07.2022.

    da li sad Penaldo smije u USA zbog siovanja Kathryn Mayorga je imao zabranu

  • 17.07.2022.

    Koja glupost,eto samo zato što SAD ima s nekim "poljuljane odnose" a ti bio u toj zemlji ti ne možeš u SAD. Katastrofa 🤦‍♂️

Komentiraj...
Vidi sve komentare