Bjelica nije prošao 'popravni': Nema 'Europe' u Gradskom vrtu

Hrvatski doprvak stradao je u Sofiji s 4-2, a u Gradskom vrtu nije uspio nadoknaditi poraz te je ispao iz Konferencijske lige. Hrvatska je ostala na dva predstavnika u 'Europi'...

Nije uspio ni s Dinom Skenderom na klupi prije dvije godine, a ni danas s Nenadom Bjelicom. CSKA iz Sofije bio je ponovno koban za Osijek! Nakon visokog poraza u Sofiji (4-2), Osječani nisu u Gradskom vrtu uspjeli nadoknaditi zaostatak i odigrali su tek 1-1.

Krenuli su Osječani 'na glavu', ali nije to bilo dovoljno danas. Ponovno je presudila individualna pogreška. Ovog puta Čeberko je poklonio jednu loptu Bugarima koji su poveli preko Careya u 33. minuti.

LJUTI NENAD Bjelica: Prvo poluvrijeme bila je antipropaganda, veliko ništa! Mi smo prvaci u podcjenjivanju

Mile Škorić izjednačio je nakon gužve u šesnaestercu u posljednjoj minuti prvog dijela i donio kakvu takvu nadu za svoju momčad uoči drugog poluvremena.

Nada se ipak ispostavila lažnom jer Osijek nije uspio zabiti u drugom dijelu. Tresao je Žaper mrežu, ali iz nedozvoljene pozicije.

CSKA - OSIJEK 4-2 Osijek u sudačkoj nadoknadi ublažio potop u vrućoj Sofiji

CSKA iz Sofije će u playoffu Konferencijske lige na Viktoriju Plzen koja je nevjerojatnim preokretom slavila protiv TNS-a.