Prvaci pred eliminacijom! Sunsi razbili Lakerse, LBJ 'pobjegao' u svlačionicu prije kraja utakmice

Nikada, štoviše, James nije izgubio u ovoj fazi dvije utakmice zaredom, petu u seriji Sunsa, koji su poveli 3-2, i Lakersa jest s 85-115. Na poluvremenu je već bilo 66-36, što je najveći zaostatak za LeBrona ikad u doigravanju

Hoće li LeBron James prvi put u svojoj karijeri ispasti u prvom krugu doigravanja u kojem ima 14-0? Lako moguće jer još jedna pobjeda dijeli Phoenix Sunse da postanu prva momčad koja će Jamesu završiti sezonu tako rano i učiniti Lakerse tek šestim aktualnim prvacima koji su ispali već na startu doigravanja.

POGLEDAJTE VIDEO:

Nikada, štoviše, James nije izgubio u ovoj fazi dvije utakmice zaredom, petu u seriji Sunsa, koji su poveli 3-2, i Lakersa jest s 85-115. Na poluvremenu je već bilo 66-36, što je novi najveći zaostatak za LeBrona ikada u doigravanju...

DENVER POVEO Spektakl u Denveru! Lillardova predstava za pamćenje, Jokić: 'Bila mi je čast svjedočiti tomu'

Momčad iz Arizone iskoristila je "bingo" koji im se dogodio još tijekom četvrte utakmice kada se Lakersima ozlijedio Anthony Davis. Zbog prepona je ostao u "civilu", a bez njega Lakersi su već na poluvremenu shvatili da ništa neće biti od ove utakmice. Njen kraj James, štoviše, nije dočekao ni na klupi, već je otišao u svlačionicu, Dennis Schröder ostao je bez koša u devet pokušaja (!) Kentavious Caldwell-Pope na jednom šutu u 15 minuta prije nego se i on ozlijedio, a uz Jamesova 24 koša učinak startera Lakersa bio je ovakav: Drummond 7, Morris 4...

- Isprašili su nas, jednostavno je - priznao je prvi igrač Lakersa.

S druge strane, u pravom je izdanju za domaćine bio Booker (30), dok je nakon tri utakmice bez minutaže igru opet osjetio Dario Šarić, ali samo zahvaljujući "blowoutu". Šibenčanin je odigrao sedam zadnjih minuta za pet koševa, dvije asistencije i skok.

- Nitko nije uplašen ovog trenutka. Mi smo samouvjereni - poručio je Booker uoči šeste utakmice i prve meč-lopte za Sunse.