Remi Šibenika i Slavena, Kvržić zabio u HNL-u nakon tri godine

U 13. kolu Prve HNL Šibenik je kod kuće remizirao sa Slavenom 1-1. Domaćina je doveo Jakoliš u vodstvo 5. ovosezonskim golom, dok je konačan rezultat postavio povratnik u HNL Kvržić

Malo je falilo do Šibenik dođe do 4. ovosezonske HNL pobjede, no Slaven Belupo je u samoj završnici ipak zabio i došao do boda (1-1) na Šubićevcu u 13. kolu HT Prve lige.

NAJAVA UTAKMICE Rendulić: Hajduk je uložio puno, 'dolje' nisu sretni 4. mjestom...

Domaćina je u vodstvo doveo Marin Jakoliš u 23. minuti iz najstrože kazne. Bio je to njegov 5. ovosezonski gol, čini se da će brzo vratiti na Poljud...

U prošlom su kolu srušili Hajduk, a danas je njihovo slavlje pokvario Zoran Kvržić koji je u 82. minuti zabio glavom nakon kornera i postavio konačan rezultat. Bio je to njegov prvi gol u HNL-u nakon nepune tri godine. Bilo je to 8. prosinca 2018. kada je zabio u pobjedi Rijeke nad Lokomotivom, a nakon čega je imao 'tursku epizodu' koja nije najslavnije završila.

Povremeni BiH reprezentativac tako je prekinuo niz od tri poraza Slavena, a i post bez gola Koprivničana koji je trajao više od 300 minuta.

ZEKIĆ UOČI ŠIBENIKA 'Sa svima smo bili 'al pari', ali napravimo neku glupost. Ni Vegetu nisu smislili preko noći'

Šibenik je ostao na 7. mjestu tablice s 14 bodova, sedam više od pretposljednjeg Slavena.