To je to što me zanima!

Šarlija se oprostio od Hajduka, klub će sad teško pustiti Prpića

Odlaskom Šarlije Hajduk ostaje na standardnom stoperskom paru Prpić - Uremović, s veteranom Elezom kao prvom rezervom, mladim Skelinom i Diallom koji je i stigao kao stoper, ali ga Gattuso koristi na boku
Vidi originalni članak

Zvonimir Šarlija (28)oprostio se od suigrača i jutros skrenuo prema Cipru, gdje bi se trebao priključiti vodećoj momčadi ciparske lige Pafosu. Riječ je o posudbi do kraja sezone, nakon čega bi se Šarlija trebao vratiti u Split jer ga ugovor s Hajdukom veže do ljeta 2027. godine.

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video

ZIMSKI MERCATO Završio je zimski prijelazni rok u HNL-u! Osijek doveo napadača, a Istra najskuplje pojačanje...

Za mnoge je ovo iznenađujući rasplet ali ne i za Šarliju i njemu bliske osobe. Čim je ispao iz rotacije zbog toga što je Hajduk odlučio forsirati mladog Dominika Prpića, Šarlija je tražio opciju odlaska jer je želio igrati. S obzirom na to da su Prpić i Uremović postali standardni stoperski par, bilo je jasno da će Šarlija potražiti klub u kojem će dobiti minutažu i pronašao ga je na Cipru, u klubu koji se bori za vrh ljestvice a u kojem je jako puno Hrvata.  

Odlaskom Šarlije Hajduk ostaje na standardnom stoperskom paru Prpić – Uremović, s veteranom Elezom kao prvom rezervom, mladim Skelinom i Diallom koji je i stigao kao stoper, ali se u međuvremenu prometnuo u lijevog beka kojeg Gattuso redovito koristi. U nekim medijima se pojavila informacija da postoji interes nekoliko stranih klubova za Dominika Prpića, prije svih Real Sociedada, Šahtara i HSV-a, no za sada nema konkretnih informacija da se nešto konkretno događa u tom smjeru.

SLUŽBENO Jan Mlakar za 300.000 eura vratio se na Poljud: 'Kao da nikad nisam otišao iz Hajduka'

Nakon odlaska Šarlije bilo bi veliko iznenađenje da Hajduk pusti i Prpića, koji je standardan član postave i jedan od igrača na kojem Gattuso bazira svoju igru.

Idi na 24sata

Komentari 4

  • Vladovladić_1 30.01.2025.

    Odlazi nam legenda, autogol protiv Ruzomberoka je nezaboravna, ispali smo od ekipe sa jednim golom koji smo dali sami sebi. Dio slave ide i treneru Gatussu.

  • dadooštri 30.01.2025.

    Prije par mjeseci su ga gurali u repku,kak sad onda ovo?

  • zagorac2 30.01.2025.

    spasil se je "zla"

Komentiraj...
Vidi sve komentare