Šego, stigla ti je pomoć: Manda se ne zna štedjeti, a Kefa riješi

Hrvatska je ostvarila i šestu pobjedu na Europskom prvenstvu i stopostotna čeka Španjolce u srijedu. Pobijedili smo Češku, a evo kako su odigrali naši rukometaši

Bez glavnih igrača odradili smo posao i šesti put. Ni Česi nam nisu stali na put i u dobrom raspoloženu čekamo srijedu i Španjolce s pobjedom 22-21. Posao su odradili oni koji su dosad manje igrali, pa Lino Červar može biti zadovoljan.

POGLEDAJTE VIDEO:

Marino Marić 4 (3/3) - leđa su prošlost. Odigrao u komadu 55 minuta, olakšanje je bilo sjesti na klupu.

Domagoj Duvnjak (1/1) - zasluženo odmarao dok nije trebalo izvesti sedmerac.

Matej Hrstić 3 (2/7) - igrao najviše dosad, bio lijevo, desno, na sredini, krilu, probao i sedmerac. Ni njemu nije prošao.

Luka Stepančić 4 (3/6) - dozira prema najavi i onda zabije za pobjedu. Ocjena gore, normalno.

ZADOVOLJAN REZERVAMA Červar: Igrali smo koliko treba; Cindrić? Puno je bolje no jučer

Zlatko Horvat - ušao na dvije minute kada je isključen Matanović.

Josip Šarac 3,5 (2/4) - efikasniji obrambeno nego napadački. Može i kao srednji te biti važna pomoć u Stockholmu. To zazivamo.

Igor Karačić - i on je zasluženo odmarao.

Željko Musa - čuvao energiju za kasnije.

Marko Mamić 4 (5/10) - oslobodio se, ali još se vidi mala kočnica. Ranije u skok.

Luka Cindrić - javili su se list i zglob, valjda će zacijeliti do Španjolske iako nam je bitnije za Stockholm.

KAUBOJI NAKON ČEŠKE Drugi ešalon: Pobijedili Čehe, a odmorili prvotimce... Dobro je!

Ilija Brozović 3 (1/2) - dobra rola.

Vlado Matanović 3 (2/4) - malo je lopti za krila, znamo. Resetirao se nakon dva promašaja.

David Mandić 4 (3/4) - ne zna se štedjeti čak i kad je poželjno.

Marin Šipić - zašto je sjedio do 47. minute? Primijetili smo u mix-zoni da mu nije uopće teško palo.

Marin Šego - bodrio Ašanina s klupe. Mali reset prije Španjolaca.

Matej Ašanin 4 (10 obrana) - tu je, dobili smo ga, lijepih 10 obrana i lijepo saznanje za Stockholm.