Stigla slika: Pogledajte kako je Istra zadala novi šok Hajduku

Hajduk je zaredao tri poraza u HNL-u, a posljednja je za splitski klub bila Istra koja je u Puli slavila 1-0.

Zbog tehničkih problema utakmica se nije mogla pratiti u prijenosu na trećem kanalu Arena Sporta, a i sam predsjednik Hajduka Lukša Jakobušić nakon utakmice je rekao kako je to bilo i bolje, aludirajući na to da ovo nitko nije gledao.

KVAR NA OPTICI Bez prijenosa Istre i Hajduka! Arena: Imamo tehnički problem

- Čestitam domaćinu na pobjedi, sreća da nije bilo prijenosa. Mislio sam da ću imati malo više vremena. Kad započnete na teži način, na kraju sve bude dobro - rekao je.

VUKAS: NISMO LOŠI Jakobušić nakon Istre: Sreća da nije bilo prijenosa na televiziji

Hajduk je u 86. minuti nakon prekida primio gol. Zabio ga je Vuk, koji se gotovo sam našao u šumi Hajdukovih igrača koji su redom loše reagirali. Nekoliko minuta prije toga Mijo Caktaš promašio je penal.

POGLEDAJTE SAŽETAK UTAKMICE:

Na sve te poraze (Gorica, Šibenik, Hajduk) reagirali su i navijači. Netko je, naime, u formaciji 4-4-2 pažljivo posložio 11 panjeva i sa strane dodao još jednog, koji je očito predstavljao trenera. Siroti redar požurio je ukloniti panjeve, ali već je bilo kasno. Instalaciju su snimile kamere kolega iz Hajdučkog portala

U FORMACIJI 4-4-2 Jedanaest panjeva plus trener: Hajdukovce dočekala instalacija Torcide na povratku iz Pule...