To je to što me zanima!

Sutra će se znati cijene: Karte za LP isključivo u paketima

Ako želite npr. samo na Real Madrid, morat ćete izdvojiti više kuna, ali ćete dobiti i karte za preostale dvije utakmice u skupini Lige prvaka, protiv Ajaxa i Lyona
Vidi originalni članak

Čelnici Uefa upozorili su čelnike Dinama da karte za utakmice Lige prvaka više ne smiju biti po kunu. 

- Cijene moraju biti u skladu s tržišnom vrijednosti - glasila je poruka. 

S druge strane, u Maksimiru znaju da se živi u teška vremena pa su rekli da će ulaznice biti znatno skuplje, ali po pristupačnoj cijeni. 'Modri' će u utorak i službeno objaviti koliko će koštati ulaz na koju tribinu, ali jedno je sigurno. U Maksimiru su nam potvrdili da će se karte prodavati isključivo u paketima, dakle, ako želite npr. samo na Real Madrid, morat ćete izdvojiti više kuna, ali ćete dobiti i karte za preostale dvije utakmice u skupini, protiv Ajaxa i Lyona.

Idi na 24sata

Komentari 52

  • KristijanHerceg 29.08.2011.

    ljudi pa sta je vama kakvi ste vi to navijaci pa nejdete na tekmu zbog nikog od ta tri kluba , nego idemo dat podrsku DINAMU ;;,a ako ne zelite na sve tri tekme u 21 stoljecu smo postoji net za prodaju karte ili na dan tekme pa niste to jednom napravili!!!

  • baja88 29.08.2011.

    Dinamo je već davno prodavao ulaznice po tržišnoj vrijednosti. Protiv Paoka je bilo oko 50 kn to je bila tržišna vrijednost Paokove igre a za Dinamovu smo dobili kapu,šal i udaraljke kao nagradu što smo imali strpljenja i živaca gledati to ruglo od nogometa............

  • _lackovic_ 29.08.2011.

    sjever 600 kn! istok 800 kn! zapad 1200 kn! jbte ko da dolaze real, barcelona i manchester.

Komentiraj...
Vidi sve komentare