Kakve su to ideje? Znači 35 000 ljudi u Zagrebu će moći vidjeti LP, i to je sve? 35000 ljudi će kupiti za Real, i usput kupiti za Ajax i Lyon, dakle, istih 3500
0 ljudi će vidjeti sve tri utakmice, a ostali ništa, jer ak one dođeš to ulaznice za Real, nećeš moći kupiti ni za Lyon i Ajax??????
Prikaži još ↓
proffy
29.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
To je dobra stvar, jer će se smanjiti znatno broj ljudi koji su spremni kupiti karte, te će na stadionu biti isključivo oni koje vole nogomet, a ne curice koje
su došle gledati Ronalda i slično, no opet će sve biti rasprodano. Dobar potez!
Prikaži još ↓
Za
Zagrebprijesvega
29.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Isti ljudi koji budu na utakmici s Realom bit će i na utakmici Ajaxa i Lyona, jer će jedino on imati karte. Ostali ljudi, koji neće uspjeti kupiti za Real, neć
e biti u prilici pogledati ni Ajax ni Lyon? Znači jedna skupina ljudi će biti privilegirana i moći će pogledati sve dvoboje, a ostali apsolutno ništa?
Prikaži još ↓
Bo
BoPdOp
29.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Mogli su gratis lasere dijelit za Ronalda, il možda akciju kakvu složit kupiš paket ulaznica uz to dobiš revolucionarni set korpi za sve bagere u svim oblicima
xD
Prikaži još ↓
Yo
YoSoyMadridista
29.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
za mene ovo nije dobar potez..za real bi recimo jos mogo izvdvojit nesto para da odem ali ne za sve 3utakmice....a i ovako ce biti manje ljudi koji ce biti u pr
ilici vidjeti dinamo u ligi prvaka...
Prikaži još ↓
zl
zlatko42
29.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
ja bi uz ulaznice dodao i kakvu vrećicu za Bosniu i njemu slične da se mogu olakšat dok gledaju Kristinu....
dg
djoni_gitara
29.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
veće cijena ulaznica=nema hooligana=nema placenja kazni uefa-i za baklje....to je mislim ta njihova poliitika u klubu...
luckystrike
29.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
800 kn paket
MO
Mike O' Milla
29.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
a ako želite gledati samo Ajax,,,onda morate izdvojiti manje novaca al cete dobiti karte i za Real i za Lyon.....=))
ka
katibus
29.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Kaj se tu sada zalite ako su hajdukovci mogli dati za najjeftiniju kartu 350 kn(barcelona) i bio skoro pa pun stadion...sada mi u zagrebu nemamo pare to ici gle
dati(a za tu cijenu ces mozda,ako i ne dobiti sve tri utakmice)....tako su isto pojedini hajdukovci plakali kako nemaju za najjeftiniju kartu i nitko ih nije slusao(sto je i u redu jedna lasta ne cini proljece)....ja sam za pakete i nek ih stave jos preko interenta da se mogu kupiti da ne trebam stajati u redu i to ce biti pun pogodak
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .