Obavijesti
NEMA VIŠE PO KUNU Sutra će se znati cijene: Karte za LP isključivo u paketima
Komentari 52
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

sv
Kakve su to ideje? Znači 35 000 ljudi u Zagrebu će moći vidjeti LP, i to je sve? 35000 ljudi će kupiti za Real, i usput kupiti za Ajax i Lyon, dakle, istih 3500 Prikaži još ↓
proffy
To je dobra stvar, jer će se smanjiti znatno broj ljudi koji su spremni kupiti karte, te će na stadionu biti isključivo oni koje vole nogomet, a ne curice koje Prikaži još ↓
Za
Isti ljudi koji budu na utakmici s Realom bit će i na utakmici Ajaxa i Lyona, jer će jedino on imati karte. Ostali ljudi, koji neće uspjeti kupiti za Real, neć Prikaži još ↓
Bo
Mogli su gratis lasere dijelit za Ronalda, il možda akciju kakvu složit kupiš paket ulaznica uz to dobiš revolucionarni set korpi za sve bagere u svim oblicima Prikaži još ↓
Yo
za mene ovo nije dobar potez..za real bi recimo jos mogo izvdvojit nesto para da odem ali ne za sve 3utakmice....a i ovako ce biti manje ljudi koji ce biti u pr Prikaži još ↓
zl
ja bi uz ulaznice dodao i kakvu vrećicu za Bosniu i njemu slične da se mogu olakšat dok gledaju Kristinu....
dg
veće cijena ulaznica=nema hooligana=nema placenja kazni uefa-i za baklje....to je mislim ta njihova poliitika u klubu...
luckystrike
800 kn paket
MO
a ako želite gledati samo Ajax,,,onda morate izdvojiti manje novaca al cete dobiti karte i za Real i za Lyon.....=))
ka
Kaj se tu sada zalite ako su hajdukovci mogli dati za najjeftiniju kartu 350 kn(barcelona) i bio skoro pa pun stadion...sada mi u zagrebu nemamo pare to ici gle Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .