Uf, ovo je boljelo: Protivnik ga kopačkom zgazio po testisima

Stoper brazilskog Flamenga Gustavo Henrique zaradio je ozljedu testisa na utakmici protiv favoriziranog Corinthiansa. Iako je njegova momčad pobijedila, Henriqueu nije bilo do nekog slavlja

Flamengo je u 17. kolu brazilske nogometne lige pobijedio Corinthians u gostima 5-1, ali njihovom stoperu Gustavu Henriqueu sigurno nije bilo do slavlja. On je, naime, doživio strašnu ozljedu testisa nakon što ga je slučajno nagazio igrač suparničke momčadi.

POGLEDAJTE VIDEO: Torcida 'časti' svoje igrače

A TREBALA JE BITI PRIJATELJSKA Pokosio sunarodnjaka, pa ga oprao Van Dijk: Toliko o tebi!

Henrique je neugodnu ozljedu zadobio u prvom poluvremenu kad mu je napadač Corinthiansa nagazio međunožje. Stoper Flamenga prvo je nakratko otišao s terena kako bi presvukao bijele hlačice koje su bile prekrivene krvlju, a u 39. minuti je ipak zatražio zamjenu nakon što se ozljeda očito nije uspjela sanirati.

Slika ozljede preplavila je internet, a posebno je, naravno, pogodila mušku populaciju:

- Doslovno mogu osjetiti bol nakon što vidim ovo - napisao je jedan korisnik društvene mreže, a drugi je dodao:

- Najgora noćna mora svakog muškarca.

Flamengo je pobjedom došao na drugo mjesto s jednakim brojem bodova kao i Internacional (34), ali s lošijom gol razlikom. Na trećem mjestu je Atletico Mineira koji ima 31 bod, ali s dvije utakmice manje od već spomenutih klubova.

VIDEO 'Bolnica' u Realu: Treninzi koji bi mogli biti razlog ozljedama