Uh, nesretni Mile! Srpsko čudo u letu udarilo glavom u stativu

Svilar je ostao u bolovima na travnjaku, pokušao završiti utakmicu, no izdržao je samo sedam minuta. Dvojica liječnika morala su ga ispratiti s terena...

Nema sreće taj mladi Mile Svilar (18), golman Benfice koji je u listopadu 2017. postao najmlađi golman u povijesti Lige prvaka.

U utakmici protiv Vitorije Setubal (2-2) prije prvog gola protivnika visoko je poletjeo pa u istom letu udario glavom u stativu. Baš nesretno i nespretno prilikom bacanja u svoj desni kut omogućio je laku realizaciju Vitorijinom Fernandesu koji je to lako iskoristio.

Svilar je ostao u bolovima na travnjaku, pokušao završiti utakmicu, no izdržao je samo sedam minuta.

Dvojica liječnika morala su ga ispratiti s terena...

Inače, Svilar je s 18 godina i 52 dana oborio rekord legendarnog Ikera Casillasa nastupivši u utakmici svoje Benfice protiv Manchester Uniteda na Stadionu svjetlosti u Lisabonu.

U toj je utakmici Svilar kiksao kod gola, a već u idućoj je obranio penal i ponovno napravio manji kiks. Tako mlad debitant, a tako nesretan.

Svilar je, inače, rođen u Belgiji i nastupa za njihove mlađe uzraste reprezentacije. Otac Ratko bivši je jugoslavenski reprezentativac pa, osim belgijske, posjeduje i srbijansku putovnicu.