VIDEO Modrić doveo Real do pobjede sjajnom asistencijom. Bernabeu mu je opet zapljeskao

Luka Modrić prekrasno je ubacio i asistirao Rudigeru za jedini gol Real Madrida u vrlo napetoj utakmici 19. kola La Lige. Publika na Santiago Bernabeu mu je zapljeskala dok je izlazio iz igre

Luka Modrić prekrasno je nabacio, a Antonio Rudiger našao se na pravom mjestu u pravo vrijeme. Upravo je ovaj dvojac zaslužan što je Real Madrid došao do pobjede od 1-0 protiv Mallorce u 19. kolu La Lige.

Modrić je u 78. minuti izveo korner, prekrasno ubacio, a Rudiger je sjajno poentirao glavom za 1-0 vodstvo Reala.

FIFA OBJAVILA Modrić konkurira za najbolju momčad godine, nema drugih Hrvata! Evo tko je sve u izboru

PRVI PUT OBJAVLJENO Bijesni Modrić stoji u tunelu i viče na Orsata. Izašle scene nakon polufinala SP-a u Katru

Statistika Luke Modrića

Modrić je izašao iz igre u 86. minuti. Zamijenio ga je Dani Ceballos, a publika na Santiago Bernabeu još se jednom ustao na noge i zapljeskala hrvatskom maestru.

NJEGOVA SPECIJALKA VIDEO Pogledajte Modrićevu majstoriju na treningu. Uzvik oduševljenja otkrio je sve...

Iako ih je Modrić već itekako navikao na čudesne utakmice, ni zahtjevna publika kao što je u Madridu ne može ostati imuna na sjajne utakmice kapetana "vatrenih".  Zanimljivo, Modrić i Real prvi put su igrali pod zatvorenim krovom renoviranog stadiona.

Realu je ova pobjeda od vrlo velikog značaja. S pobjedom je "kraljevski klub" osigurao ostanak na prvom mjestu i nakon 19. kola prvenstva.

Drugoplasirana Girona ima 45 bodova, tri manje od Reala, dok je Barcelona na trećem mjestu s 38 bodova u 18 utakmica.