Vitoria se oporavila od Poljuda: Slavila uz dva igrača manje

Suparnik Hajduka u 3. pretkolu nogometne Konferencijske lige, Vitoria iz Guimaraesa, u prvom kolu portugalskog prvenstva kao gost svladala je Chaves sa 1-0 (1-0).

Jedini gol na utakmici postigao je Andre Silva u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

POGLEDAJTE GOLOVE VIDEO Spektakularan gol utišao Poljud, Hajduk čudesno okrenuo REAKCIJE S POLJUDA Valdas: Ovo je bila jedna od boljih predstava! Melnjak? O njemu će odlučiti izbornik Dalić

Vitoria je susret okončala s devetoricom jer su u nastavku isključeni Alfa Semedo u 82. i Matheus Salgueiro u petoj minuti nadoknade, ali je uspjela sačuvati tri boda. Naravno, ti kartoni ne utječu na europske susrete.

Vitoria i Hajduk će svoj uzvratni susret 3. pretkola igrati u srijedu od 18 sati, a Hajduk ima prednost od 3-1 iz prve utakmice.

'MAESTRALNO ZABIO' Portugalski mediji posebno istaknuli jednog hajdukovca: Vitorijin gol bio je klik za Hrvate RENOMIRANI SUDAC Evo tko će suditi uzvrat Hajduka u KL i gdje će se moći pogledati