To je to što me zanima!

Vulić za 24sata: Francuzi nas se plaše puno više nego mi njih!

Pašalić je po meni idealna nadogradnja za vezni red uz Modrića i Kovačića, dok ne bih riskirao sa Sučićem koji se tek vratio od zahtjevne ozljede, kaže Zoran Vulić
Vidi originalni članak

Rekao bih da smo na Poljudu odigrali jednu odličnu utakmicu a prvo poluvrijeme je bilo fantastično, kao iz udžbenika. Rezultat je odličan, ali i nezgodan, čini ti se da je komotan, ali ako primiš gol... Moramo ući u uzvrat kao da nam treba gol, a ne kao da se moramo obraniti, jer ako se budemo branili neće biti dobro, kaže Zoran Vulić.

Ovaj sadržaj dostupan je samo 24sata PLUS+ korisnicima na portalu

Neometano uživanje u 24sata sadržaju i brojne pogodnosti dostupne su na originalnom članku.
Idi na 24sata

Komentari 48

  • Usque Ad Finem 23.03.2025.

    najvise se Mbappe plasi Cara.a Dembele napunio gace od Sutala

  • purgersirokibrijeg 23.03.2025.

    Moj vuliću ostario si a ništa naučio nisi

  • komentator/Luka 23.03.2025.

    je je driskaju kad nas vide!

Komentiraj...
Vidi sve komentare